Cudnych Mikołajek!

 

Pracownia Rozwoju Osobistego UNIKATUM poleca nie walczyć z zimą i chłodem, a stopniowo ocieplać atmosferę, relacje z ludźmi i kontakt ze sobą samym.

Projekt ŚWIĄTECZNE PROZUMIENIE obejmuje trzy grudniowe weekendy pełne okazji do rozwoju.

Na zajęciach w strefie sztuki 01 i 08.12.2012 będzie można dołączyć do Manufaktury Świętego Mikołaja, by ulepić jego samego, bądź wesprzeć go ceramicznie w tworzeniu prezentów świątecznych. Natomiast 15.12.2012 przeznaczamy na  Rzeźbienie Nowego Roku, czyli form z ceramiki reprezentujących nasze życzenia i intencje 2013.

Pierwsze spotkanie w strefie psychologii 01.12.2012 to warsztat: ROZUMIENIE- KLUCZEM DO ZGODY. Przećwiczyliśmy skuteczniejszą komunikację, rozmowy w sytuacji kryzysu, i radzenia sobie z kłótniami. Uczyliśmy się jak wyrażać swoje racje bez przemocy. Przyswoiliśmy wiedzę o komunikowaniu „ja”, formułowaniu trafnej krytyki, prowadzeniu uczciwych negocjacji oraz rozwiązywaniu sporów. Jako że niezgoda zawsze rujnuje, rozpisaliśmy przepis na życie w zgodzie ze sobą i innymi.

Druga edycja odbędzie się 08.12.12 jako ZROZUMIENIE- SZANSĄ NA WSPÓŁPRACĘ. Na warsztacie każdy będzie miał możliwość przyjrzeć się swoim emocjom, rodzinie i związkom, znaleźć czynniki scalające relacje oraz zaplanować pożądane zmiany. Bazując na doświadczeniach uczestników wymienimy się wiedzą o tym jak polepszać atmosferę w rodzinie, zgodnie z maksymą Einsteina: „szaleństwem jest robić w kółko to samo i oczekiwać lepszych efektów”.

 

W trzeciej edycji 15.12.2012 POROZUMIENIE- FURTKĄ DO PRZYSZŁOŚCI. Skoncentrujemy się na wyrażaniu swoich potrzeb w postaci konkretnych celów życiowych i pomyślimy o przyszłości swojej kariery zawodowej. Każdy uczestnik stworzy własną „Mapę Przyszłości” oraz plan działania.

Na 2013 rok Unikatum przygotowało jeszcze więcej warsztatów kompetencji osobistych:

12.01.2013 „Budzę swoje kreatywne ja- artetrening twórczości” z dziennikarką Magdaleną Mrówczyńską. 19.01.2013 warsztat „Życie to teatr- jak techniki aktorskie i emisja głosu mogą pomóc na co dzień” warsztat prowadzi aktorka Katarzyna Tkacz 26.01.2013 „Skuteczne inwestowanie w czas i zarządzanie sobą” z Izabelą Matusiak.

Ponadto w każdą sobotę całe rodziny jak i osoby dorosłe znajdują w strefie sztuki Unikatum przestrzeń dla twórczych kontaktów wyrabiając wspólnie ceramikę artystyczną.

Na co dzień w strefie umysłu Unikatum specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach psychologicznych i szkoleniach dla zespołów i grup.

Szczegółowych informacji udziela Danuta Jacoń-Chmielecka pod nr tel. 501-051-813.

Zapraszamy do kontaktu mail: unikatum@o2.pl oraz do odwiedzenia: unikatum.pl

 

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *