STREFA UMYSŁU

W TEJ PRZESTRZENI NASZYCH DZIAŁAŃ OFERUJEMY KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE, PSYCHOTERAPIĘ I PSYCHOEDUKACJĘ.

„Bądź tym kim chcesz być.”

Jesteśmy tym co myślimy. Z tego czym zajmujemy nasz umysł wynika to co czynimy sobie, innym ludziom i światu. Jeśli pielęgnujemy złość i samoubliżamy sobie w myślach będziemy czuli ból, jeśli zadbamy o współczucie i łagodność dla siebie i innych, doświadczać będziemy więcej spokoju i szczęścia.

Trudność polega na tym, że psychika by ‚obserwować i zmianiać’ siebie, sama musi być sobie przedmiotem jak i podmiotem badań. Tak jakby lekarz miał sam stać się swoim pacjentem, który ma się zdiagnozować i wyleczyć. Co więcej, procesy psychiczne nie są widzialne, uchwytne i mierzalne bezpośrednio, więc praca z umysłem często wymaga podróżowania góra-dół-góra po światach konceptów i konkretów. Dodatkowo, część procesów psychicznych nawet jeśli bardzo byśmy tego chcieli nie jest nam uświadomiona- będąc przytomnymi rzucamy światło świadomości tylko na wycinek rzeczywistości, a do niektórych jej aspektów mamy dostęp ograniczony lub odroczony w czasie.

Praca poprzez słowo w Unikatum daje możliwość wypracowywania umysłem zmian- które wprowadzamy do realnego życia.

„Tylko otwarty system ma szanse rozwoju.”

OFERTA UNIKATUM:

UNIKATUM ROZMOWA PSYCHOLOGICZNA– OPARTA NA PODEJŚCIU SKONCENTROWANYM NA ROZWIĄZANIACH RELACJA POMAGAJĄCA: ZIDENTYFIKOWAĆ  POTRZEBY, ROZPOZNAĆ MOŻLIWOŚCI RADZENIA SOBIE I WPROWADZAĆ ZMIANY AKTUALNIE POŻĄDANE W ŻYCIU

UNIKATUM WARSZTATY GRUPOWE–  SPOTKANIA TEMATYCZNE DLA GRUP ORGANIZOWANYCH W CAŁEJ POLSCE

UNIKATUM SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE- ZAJĘCIA Z WYBRANYCH ZAGADNIEŃ DLA PROFESJONALISTÓW

ZAPISY:  unikatum@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *