STREFA CIAŁA

W TYM OBSZARZE DZIAŁAŃ PROPONUJEMY TECHNIKI PRACY Z CIAŁEM, ODDECHEM I TERAPIĘ RUCHEM I TAŃCEM.

„Współpraca z przestrzenią oznacza rozwój.”

Praca z sobą zawsze łączy się z przemianami fizykalnymi… od tych najmniejszych począwszy na poziomie komórek i reakcji fizjologicznych, przez mikroekspresje i gesty, skończywszy na poziomie zachowań, czyli działań intencjonalnych.

Wszystko też, cokolwiek myślimy, czujemy i robimy zwrotnie zapisuje się w naszej somatyce czyli ciele biologicznym. Kierując się podejściem somatopsychicznym możemy dowiedzieć się więcej o sobie od strony, której rzadko poświęcamy świadomą uwagę i refleksję. Czesto czekamy lub zwlekamy, by udzielić sobie szczerzej odpowiedzi na pytanie z czym jest nam już za ciężko, albo żeby zastanowić się co doda nam skrzydeł, … a wtedy pojawiają się już cielesne symptomy, później zaburzenia funkcjonowania i finalnie choroby. Ciało zna wiele odpowiedzi, a żeby je poznać wystarczy je zapytać, a sobie dać chwilę czasu i przestrzeni.

Praca z ciałem w UnikaT dają szansę uzyskania lepszego wglądu i optymalizowania reakcji na to co zapisane jest już w ciele oraz na to z czym przyjdzie nam zmierzyć się w rzeczywistości.

„Jeśli chcesz poznać przeszłość przyjrzyj się swojemu ciału, 

jeśli chcesz poznać przyszłość przyjrzyj się swojemu umysłowi.”

OFERTA UNIKAT:

UNIKAT INDYWIDUALNIE– ANALIZA ZAPISÓW I NAPIĘĆ W CIELE, WZROST ŚWIADOMOŚCI CIAŁA, OPRACOWYWANIE PLANÓW AUTOTERAPII NARZĄDU RUCHU I PROJEKTÓW ZMIAN W CODZIENNOŚCI

UNIKAT W GRUPIE– SPOTKANIA TANECZNO-RUCHOWE SPRZYJAJĄCE POZNANIU SWYCH POSTAW, OGRANICZEŃ I NOWYCH MOŻLIWOŚCI, ZAJĘCIA TE POSZERZAJĄ WGLĄD W SIEBIE I MOŻLIWOŚCI RADZENIA SOBIE W ŻYCIU

UNIKAT WARSZTATY GRUPOWE–  SPOTKANIA NT.SOMATOPSYCHIKI DLA GRUP ORGANIZOWANYCH W CAŁEJ POLSCE

UNIKAT SZKOLENIA SPECJALISTYCZNE- ZAJĘCIA Z WYBRANYCH ZAGADNIEŃ SOMATYCZNYCH DLA PROFESJONALISTÓW

ZAPISY:  501-051-813    LUB    unikatum@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *