STREFA SZTUKI

W TYM Beznazwy-1OBSZARZE NASZEJ AKTYWNOŚCI OFERUJEMY ZAJĘCIA DLA DUCHA Z WYKORZYSTANIEM PRADAWNYCH I NOWOCZESNYCH TECHNIK:

  • ceramika artystyczna & garncarstwo
  • rękodzieło artystyczne ( np. filcowanie, decoupage)
  • eko-design (re-cycling & up-cycling)

„Twórz zmiany jakie chcesz widzieć w świecie.”

To czym się otaczamy ma znaczący wpływ na to jak odbierają nas inni, jak my siebie widzimy i zwrotnie na to kim się stajemy. Nie potrzeba być znawcą neuroestetyki by wiedzieć, że  piękno działa kojąco, a brzydota drażniąco. Aktualnie kupić można wszystko, jednak wiele osób poszukuje rzeczy z duszą, prac autorskich, przedmiotów z własną historią. Są i tacy, którzy zamiast otaczać się gotowymi pracami chcą projektować swoje rzeczy, wyrażać się poprzez własne prace.

Dzięki glinie można poznawać i kształtować siebie- przelewając myśli, uczucia i czyny na proces tworzenia. Jednocześnie formowanie materii w ceramice urealnia możliwość kształtowania rzeczywistości poprzez własnoręczne dokonywanie zmian. Lepienie w glinie uczy samokontroli emocji, poszerza horyzonty myślowe i budzi pewność siebie do działania.

Sztuka jest jedną z dróg do poznania i ekspresji Siebie zgodnie z naszą indywidualną wizją. Formując i przeformułowując glinę… podobnie jak w coachingu: rozwijamy UWAŻNOŚĆ, poznajemy nasze MOCNE STRONY, zauważamy obszary rozwojowe i DOSKONALIMY SIĘ W STAWIANIU CELÓW jednocześnie TRANSFORMUJĄC RZECZYWISTOŚĆ! Zapraszamy DZIECI I DOROSŁYCH na sobotnie warsztaty ceramiczne, designerskie i rzeźbiarskie najczęściej w godzinach dopołudniowych.
Zapisy: 501-051-813

Praca ze sztuką w Unikatum umożliwia ekspresję Siebie i Samopoznanie, a jednocześnie przynosi piękne owoce artystyczne dla otoczenia.

„Mała zmiana, pociąga inne zmiany. Z małej zmiany mogą urodzić się większe.”

ZAPISY:  unikatum@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *