SLOW LIVING OCIEPLANIE

 

 

 

Pracownia Rozwoju Osobistego UNIKATUM po raz trzeci już zaprasza wszystkich lubiących: rozwijać się i na chwilę zatrzymać.

W najbliższy weekendy na Północnej 34 będzie można doświadczyć trzeciej odsłony SLOW LIVING DAY! To wydarzenie zachęcające do pracy nad sobą w towarzystwie psychologów i artystów. Nurt „wolniejszego życia” narodził się jako przeciwwaga do pędu współczesnego świata, by nauczyć ludzi doceniać daną chwilę i to co się w niej dzieje. Taki dzień daje możliwość spotkania się ze sobą w strefie: ciała, sztuki i umysłu.

Pierwsza edycja SLOW LIVING- SAMOPOZNANIE, miała miejsce dnia 10 listopada. Były warsztaty z technikami oddechowymi, emisją głosu i a.b.c. aktorstwa. Później na sprawdzano swoich sił w lepieniu w glinie oraz pracy na kole garncarskim. Na koniec uczestnicy poznawali zasady skutecznego motywowania siebie, stawiania celów i coachingu.

Druga edycja odbyła się 17.11.12 jako SLOW LIVING – JESIENNE PORZĄDKI. Na  warsztacie zajmowaliśmy się tym co nas ogranicza, analizowaliśmy reakcje na porażkę i sukces i odróżniliśmy to co było od tego co ma być.

 

W trzeciej edycji 24.11.2012 SLOW LIVING- ZIMOWE OCIEPLENIA na promocyjnych warunkach można skorzystać z konsultacji psychologicznych, sprawdzić swoich sił w ceramice artystycznej oraz trochę bezpiecznie się pozłościć na warsztacie mówiącym o tym jak w dobry sposób wyrażać to co chcemy i jak spokojnie osiągać to czego pragniemy.

 

Jeszcze w tym roku Unikatum oferuje również przedświąteczny warsztat dotyczący kompetencji osobistych takich jak ASERTYWNOŚĆ & BUDOWANIE ZDROWYCH RELACJI PARTNERSKICH (01.12.2012).

 

Ponadto w każdą sobotę całe rodziny jak i osoby dorosłe znajdują w strefie sztuki Unikatum przestrzeń dla twórczych kontaktów wyrabiając wspólnie ceramikę artystyczną.

Na warsztatach 17.11.12 & 24.11.2012 & 01.12.2012 budujemy MANUFAKTURĘ UNIKATOWYCH PODARKÓW ŚWIĄTECZNYCH, gdzie każdy może stworzyć swój unikalny prezent bożonarodzeniowe dla kogoś bliskiego i tych najbliższych.

 

Na co dzień Unikatum specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach psychologicznych i szkoleniach dla zespołów i grup.

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA I DO WSPÓŁPRACY.

Zapisy pod numerem telefonu 501-051-813.

WWW.UNIKATUM.PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *