SLOW LIVING- PORZĄDKOWANIE Z UNIKATUM

Pracownia Rozwoju Osobistego UNIKATUM niezmiennie zaprasza wszystkich lubiących: tworzyć i uczyć się.

Przez trzy weekendy listopada na Północnej 34 można doświadczać trzech odsłon SLOW LIVING DAY!

To wydarzenie zachęcające do pracy nad sobą w towarzystwie psychologów i artystów. Nurt „wolniejszego życia” narodził się jako przeciwwaga do pędu współczesnego świata, by nauczyć ludzi doceniać daną chwilę i to co się w niej dzieje. Każda z 3 edycji daje możliwość spotkania się ze sobą w strefie: ciała, sztuki i umysłu.

Pierwsza edycja SLOW LIVING- SAMOPOZNANIE odbyła się dnia 10 listopada.

 

Już w tą sobotę rusza druga edycja SLOW LIVING DAY- PORZĄDKOWANIE odbędzie się 17.11.12. Od 10:00 do 12:00 zapraszamy rodziców i dorosłych na warsztat za 5 złotych na temat RADZENIA SOBIE ZE STRESEM. W tym samym czasie dzieci będą mogły uczestniczyć w PROMOCYJNEJ GLINOMANII. Zajęcia z ceramiki dla dorosłych poprowadzone będą również od 12:00 do 14:00. Na promocyjnym warsztacie JESIENNE PORZĄDKI od 14:00 do 16:00 każdy będzie miał szansę rozpracowania jednej trudnej emocji i wspomnienia. Przeanalizujemy reakcje na porażkę i sukces i nauczymy się odróżniać to co było od tego co ma być. Przyjrzymy się przeszłości tak by mieć wnioski pomocne w budowaniu przyszłości.

 

W trzeciej edycji 24.11.2012 SLOW LIVING- ZIMOWE OCIEPLENIA dowiemy się jak: bezpiecznie się złościć i stresować, jak wyrażać to co chcemy i jak spokojnie osiągać to czego pragniemy.

Jeszcze w tym roku Unikatum oferuje również warsztaty kompetencji osobistych oraz społecznych jak: asertywność i budowanie zdrowych relacji (01.12).

 

Ponadto w każdą sobotę całe rodziny jak i osoby dorosłe znajdują w strefie sztuki Unikatum przestrzeń dla twórczych kontaktów wyrabiając wspólnie ceramikę artystyczną.

Już na warsztatach z gliny 17.11.12, 24.11.2012, 01.12.2012 można stworzyć unikalne

GWIAZDKOWE PREZENTY DLA BLISKICH I NAJBLIŻSZYCH.

Strefa podarków tworzonych rodzinnie odbywa się od 10:00 do 12:00,

natomiast dorosłych mikołajów zapraszamy od 12:00 do 14:00.

 

Na co dzień w strefie umysłu Unikatum specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach psychologicznych i szkoleniach dla zespołów i grup.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ODWIEDZENIA NAS NA ZAJĘCIACH.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy:

poprzez mail unikatum@o2.pl lub pod numerem telefonu 501-051-813.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *