SLOW LIVING PROJECT

Pracownia Rozwoju Osobistego UNIKATUM po raz kolejny szykuje ucztę dla wszystkich lubiących: tworzyć, uczyć się, rozwijać. Przez najbliższe trzy weekendy na Północnej 34 będzie można doświadczać trzech odsłon SLOW LIVING DAY! To wydarzenie zachęcające do pracy nad sobą w towarzystwie psychologów i artystów. Nurt „wolniejszego życia” narodził się jako przeciwwaga do pędu współczesnego świata, by nauczyć ludzi doceniać daną chwilę i to co się w niej dzieje. Każdy z 3 dni daje możliwość spotkania się ze sobą w strefie: ciała, sztuki i umysłu.

Pierwszą edycję SLOW LIVING- SAMOPOZNANIE dnia 10 listopada otworzy BEZPŁATNY WARSZTAT z technikami oddechowymi, emisją głosu i a.b.c. aktorstwa. Poprowadzi go aktorka Katarzyna Tkacz.
Później na promocyjnych warunkach można będzie sprawdzić swoich sił w lepieniu w glinie oraz pracy na kole garncarskim z instruktażem Danuty Jacoń-Chmieleckiej.
Na koniec w pigułce podane będą zasady skutecznego motywowania siebie, stawiania celów i coachingu co poprowadzi Izabella Matusiak.
Druga edycja odbędzie się 17.11.12 jako SLOW LIVING – JESIENNE PORZĄDKI. Na warsztacie każdy będzie miał szansę rozpracowania jednej trudnej emocji i wspomnienia, przeanalizujemy reakcje na porażkę i sukces i nauczymy się odróżniać to co było od tego co ma być. W trzeciej edycji 24.11.2012 SLOW LIVING- ZIMOWE OCIEPLENIA dowiemy się jak: bezpiecznie się złościć i stresować, jak wyrażać to co chcemy i jak spokojnie osiągać to czego pragniemy.
Jeszcze w tym roku Unikatum oferuje również warsztaty kompetencji osobistych oraz społecznych jak: zarządzanie sobą w stresie, skuteczne inwestowanie czasem (10.11), asertywność i budowanie zdrowych relacji (01.12).
Ponadto w każdą sobotę całe rodziny jak i osoby dorosłe znajdują w strefie sztuki Unikatum przestrzeń dla twórczych kontaktów wyrabiając wspólnie ceramikę artystyczną. Już na warsztatach 17.11.12 i 24.11.2012 będzie można na przykład stworzyć unikalne prezenty bożonarodzeniowe dla bliskich i tych najbliższych.
Na co dzień w strefie umysłu Unikatum specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach psychologicznych i szkoleniach dla zespołów i grup.
Szczegóły i zapisy pod numerem telefonu 501-051-813.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *