UNIKATOWY ZLOT ZRELAKSOWANYCH KOBIET

unikatowy zlot zrelaksowanych kobietNa tym Zlocie Zrelaksowanych Kobiet będziemy mówić o rytmach naszego życia i coachingowo popracujemy wspólnie nad sposobami osiągania jeszcze większego spokoju wewnętrznego i płynięcia z życiem bardziej niż przeciwko niemu.
Następnie dzięki treningowi uważności…. poczujemy się na nowo w swojej własnej skórze i nauczymy się prostego sposobu na przywoływanie spokoju w codziennych sytuacjach.
W części art-coachingowej skonstruujemy eko-dekoracje do domu… będzie kwiatowo i designersko. Ukleimy sobie ręce i będziemy zaklinały promienie słoneczne!
Po części praktycznej poznamy Niezłą Babeczkę, która swoją pasję do słodkości i okazywania sobie miłości przekształciła w biznes! Czekają tu na nas pełne czułości i smakowitości niespodzianki… ponieważ gościem specjalnie rozpieszczającym nas będzie Kasia Grzegorek… pasjonatka słodkości!
Na zakończenie zatopimy się w zapachu trawy i lawendy i wanilii… i dzięki świadomemu oddechowi odprężymy się podczas sesji relaksacyjnej… budującej naszą akceptację siebie i zaufanie do procesu życia.

Poznamy siebie w chwili wytchnienia,
spotkamy inne niesamowite osoby…
Zatopimy się w pełnej delikatności i zrozumienia atmosferze…
gdzie sentymentalnie i przemiło…. zdobędziemy narzędzia antystresowe!

Zapisy: 501-051-813

Bilety dostępne w Pracownia Unikatum w systemie promującym przedsiębiorczość kobiet:
1 osoba- 1x 45zł
2 osoby- 2x35zł
3osoby- 3x25zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *