UNIKATOWY ZLOT PRZEBUDZONYCH KOBIET

Beznazwy-1

NOWA PORA – NOWA TY, czyli budzimy się na wiosnę!
Będziemy plotły trochę bajecznie, a trochę twórczo i manualnie… energetycznie transformując siebie!
 
OPIS ZLOTU PRZEBUDZONYCH KOBIET:
„WIOSNA NA GŁOWIE I WIOSNA W GŁOWIE ” Podczas tego kreatywnego warsztatu porozmawiamy o wiosennych inspiracjach i budzących się w głowie pomysłach transformacji na przyszłość. Plotąc plany i scenariusze zmian nauczymy się jednocześnie pleść wianki na każdą okazję. Każda uczestniczka wybierze kolor swojej przemiany i dobierze składniki pasujące do wizji jej wianka- symbolu osobistej przemiany. Dzięki fachowemu doradztwu dowiemy się z czego i jak można zrobić wianek na każdą porę roku… i na każdą prawie okazję! Swój unikatowy wianek wykorzystasz praktycznie w dalszej części Zlotu Przebudzonych Kobiet.
 
„NOWA JA W MOIM UMYŚLE I W CIELE” Ze wsparciem specjalistki od wizerunku i makijażu będziesz mogła na chwilę zmienić tożsamość… przeobrażając się na przykład w kobietę kota…. Uzyskasz profesjonalne wsparcie kosmetyczne bawiąc się i eksperymentując z kosmetykami. Zyskując małą zmianę w swoim wyglądzie… możesz zyskać zmianę w myśleniu o sobie.
 
„JA PRAWDZIWE NA FOTOGRAFII” Podczas tej cześci artecoachingu pozwolisz sobie zebrać w głowie krążące mentalne pomysły na siebie jako „przebudzoną kobietę” i przekujesz je w obraz uchwycony na koniec w kadrze…. na unikatowej fotografii. Przynieś ze sobą kilka drobiazgów, które uważasz, że mogą być dla Ciebie symbolicznie ważne!
 
„PSYCHOLOGIA NAWYKÓW I WPROWADZANIA ZMIAN” Ten warsztat coachingowy połączymy z multimedialnym wykładem o procesie zmiany, przyczynach porażek, prawach rządzących zmianą nawyków i o tym jak się samodzielnie motywować.
W ćwiczeniach wykonywanych w parach i prezentacjach w grupie uczestniczek zapalimy się do podejmowania akcji! Bo mała zmiana czyni różnicę! A od małych zmian wszystko się zaczyna!
 
ZAPISY: 501-051-813
 
WEJŚCIÓWKI… TRADYCYJNIE NAGRADZAJĄ PRZEDSIĘBIORCZE I JEDNOCZĄCE SIE PANIE:
1 OSOBA- 1X45ZŁ
2 OSOBY- 2X40ZŁ
3 OSOBY- 3X35ZŁ
 
Tymczasem zapraszamy na: Unikatowy Zlot Kobiecości i Miłości 18.03.2016!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *