UNIKATOWY ZLOT KOBIECOŚCI I MIŁOŚCI

UNIKATOWY ZLOT KOBIECOŚCI I MIŁOŚCI

Zainspirowane Dniem Kobiet zapraszamy na Zlot poświęcony rozwijaniu kobiecości, wzmacnianiu dbania o siebie i pielęgnowaniu miłości w relacjach z mężczyznami.
Ramowy plan spotkania:
17:00 Formalności
17:17:17 MIŁOŚĆ:
Warsztat coachingowy: BUDOWANIE PARTNERSKICH RELACJI ZE SOBĄ I Z PARTNEREM
Podyskutujemy…jak i poznamy wyniki badań nad … związkami, relacjami, miłością i szczęściem. Dowiemy się czym charakteryzują się długotrwałe i szczęśliwe związki? Co takiego robią ludzie w udanych relacjach? Jak żyją partnerzy w szarej codzienności zachowując dar miłości ich łączącej? Każda uczestniczka zbada swoja 4polową macierz zachowań w związku lub w bliskiej relacji.
Dana Jacoń-Chmielecka

około 18:00
KOBIECOŚĆ:
Warsztat z eko-SPA gdzie wykonamy samodzielnie lawendewe mydełka do pielęgnowania siebie.

około 19:00
DBANIE O SIEBIE:
Prezentacja interaktywna: JAK BYĆ BLIŻEJ KOBIETY BĘDĄCEJ W NAS? Kobieta – dwa bieguny, jak dobro i zło. Jest jak euforia i rozpacz, jak słońce i mrok, jak ogień i woda, namiętnie i dziko idzie przez świat. Przez rozkosz i cierpienie, przez przyjaźń i nienawiść, doświadcza życia w różnych przestrzeniach. Raz biznes a raz kapcie, raz gwiazda a raz myszka – kalejdoskop zmian to właśnie Ona. Wewnętrzna i zewnętrzna, otwarta i zamknięta…tak różnorodna, tak piękna.
Cóż dodać? Po prostu doświadcz z nami siebie. Rozwiniesz się niczym unikatowy kwiat. Dostrzeżesz swą urodę, nazwiesz to co czujesz, odżywisz enegrią swe ciało i duszę. Doświadczysz samej siebie, zapragniesz więcej… To będzie magiczny czas, emocje zapewnione. Kobiecy wieczór w kobiecym wydaniu. Już dziś zajmij miejsce na spektakl samej siebie. Dla siebie i o sobie. Ewa Witczak-Kurela

około 20:00
Na koniec planujemy specjalną niespodziankę dla wszystkich uczestniczek.

Zapisy: unikatum@o2.pl
Wejsciówki:
1 kobieta = 45zł
2 kobiety= 40zł +40zł
3 kobiety= 35zł+35zł+35zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *