ZLOT LIDEREK ŻYCIA & FREE COACHING WEEK


ZLOT LIDEREK SWOJEGO ŻYCIA
Zgadzacie się z myślą, że dobry lider to ten, który umie dobrze przewodzić sobie!?!

Ponieważ klientki coachingowe Unikatum przekonują nas o tym codziennie, a grupa Unikatowych Kobiet Akcji rośnie w siłę, z myślą o kobietach chcących się rozwijać i współdziałać stworzyliśmy wydarzenie o przedsiębiorczości, zarządzaniu sobą, networkingu i współpracy!


15-18.02.2016 FREE COACHING WEEK

15.02 sesje gratisowe z doradcą zawodowym i coachem

16.02 sesje gratisowe z psychologiem i coachem

17.02 sesje gratisowe z doradcą zawodowym i coachem

18.02 sesje gratisowe z psychologiem i coachem


19.02.2016 ZLOT LIDEREK SWOJEGO ŻYCIA

GODZINA 17:17

Warsztat coachingowy: PRZYWÓDZTWO OSOBISTE- JAK ZARZĄDZAĆ SOBĄ ŁAGODNIE, PRZEDSIĘBIORCZO I EFEKTYWNIE?
Prowadzi:
trener Danuta Jacoń-Chmielecka

Odkryjesz swój osobisty styl przywództwa oraz wyznaczysz kierunki rozwoju tej kompetencji. Poznasz praktyczne idee przedsiębiorczości i sprawdzone zasady dobrego zarządzania swoją energią, czasem oraz emocjami! Praktyczne ćwiczenia, połączymy z humorystycznym wykładem!

NETWORKING KOBIET poznasz zasady “SIECIOWANIA KONTAKTÓW” i zadziałasz w wielkiej wymianie kontaktów, wizytówek i pomysłów w strukturze SPEED-NETWORKINGU.


Interaktywna dyskusja: LIDERKA SWOJEGO ŻYCIA– CZYLI KTO?
Prowadzi: mentor Ewa Witczak-Kurela

Odkryjesz znaczenie przyjmowaniapostawy liderskiej oraz wpływu podejmowanych działań na życie osobiste i zawodowe życie. Prezentacja wartości i cech lidera wprowadzi uczestnika w obszar aktywnych działań związanych ze świadomymi, odpowiedzialnymi decyzjami. Dzięki interakcji i wymianie doświadczeń, możliwym będzie nabranie nowej siły i zapału do podjemowania zmian!

MARATON SZTUKI BIJOU I WYMIANA BIŻUTERII prezentacja biżuterii stworzonej przez artystki PMS- Pabianickiego Maratonu Sztuki oraz wymiana biżuterii wśród chętnych uczestniczek! Można przynieść nieużywane “cuda”, by znaleźć dla siebie coś innego na wymianę.

PREZENTACJA SUPER LIDEREK!

Na zakończenie spotkania około godziny 20:00 będzie można osobiście spotkać i posłuchać kobiet, które są doskonałymi liderkami: siebie, społeczności i biznesów!

Wejściówki czekają już w Unikatum!

Możesz sprawić sobie i bliskiej Kobiecie miły wieczór! Wejście to inwestycja 60/45/35zł za ponad 3 godzinne spotkanie. Specjalna oferta wejściówkowa jest przygotowana dla kobiet, które się jednoczą i umieją zadziałać wspólnie….. a przychodzą do nas w parach lub trójkami!

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Informacje i zapisy: unikatum@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *