TRENING ANTYSTRESOWY STYCZEŃ-LUTY 2016

Unikatowy Trening Antystresowy dostarcza sprawdzonych Beznazwy-1technik odzyskiwania relaksu i redukowania napięć w ciele.

Cykl 6 spotkań:  CUDNY ANTYSTRES  umożliwia przetrenowanie minimum 18 technik redukcji stresu fizycznego oraz psychologicznego, ponieważ w spokojne ciało-zamieszkuje spokojny duch!
Na treningu ćwiczymy wsłuchiwanie się w siebie i obserwujemy jak ciało może służyć podpowiedziami, kiedy jesteśmy w stresie oraz jak pogłębiać relaks.
Przejdziemy treningi relaksacji psychosomatycznej i somatopsychicznej, zaprzyjaźnimy się z wrażeniem przyjemności. Celem rozwijania uważności ciała, pooddychamy najgłębiej jak to możliwe, nauczymy się centrować i uziemiać ciało. Poznamy punkty spustowe bólu

 i redukcji napięć. Zrównoważeni somatycznie możemy prowadzić bardziej zbalansowane życie.
Sesje odbywają się najczęściej w piątki od 17:00- 19:15 aby

pracować na zmęczonym ciele i łatwiej uczyć się

diagnozować siebie oraz redukować napięcia somatyczne.

Na każdej z 6 sesji troszczymy się o całe ciało holistycznie

oraz o wybrany 1 z 6  rejonów ciała:  1. głowa, 2. barki i kark,

  1. brzuch i miednica, 4. nogi 5. ręce 6. plecy. Poznajemy

typy somatyczne oraz procesy prowadzące do tworzenia się

i utrwalania napięć, by jeszcze lepiej radzić sobie ze

somatycznym, a przez to psychicznym.

Każdy uczestnik otrzymuje:
materiały szkoleniowe, certyfikat uczestnictwa,
darmowy godzinny masaż relaksacyjny.

Prowadząca: Danuta Jacoń-Chmielecka Psycholog & coach & trener. Program treningów: uważności, antystresowych i balansu stresu stworzyła w oparciu o doświadczenia i potrzeby jej klientów indywidualnych i grupowych. Bazuje na ćwiczeniach i technikach które autorka osobiście sprawdziła, a jej klienci uznali za praktycznie użyteczne i pomocne w życiu. Wcześniej wykorzystywała tą wiedzę by wspierać ludzi w uczeniu się zarządzaniu stresem, emocjami i zmianami. Po latach praktyki i uczenia tych technik autorka doszła do wniosku, że uważność, znajomość ciała i wiedza o psychice  poprawiają jakość życia i poczucie szczęścia. Chcąc dzielić się tym co najskuteczniejsze opracowała ten kompleksowy program.
Jeżeli chcesz podnieść jakość  życia zyskując konkretne narzędzia wspierające Cię w codzienności – UNIKATOWE TRENINGI SĄ DLA CIEBIE.
Informacje o aktualnych edycjach, szczegóły i zapisy na unikatum@o2.pl lub 501-051-813. O zapisaniu na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń z wpłatami.
Inwestycja: W okresie promocji ok. 15zł-1h warsztatu, czyli 260zł cykl, w okresie po promocji ok.20zł- 1h warsztatu, czyli 320zł cykl.
ZATROSZCZ SIĘ O SIEBIE, bo właśnie TY UMIESZ ZROBIĆ TO NAJLEPIEJ!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *