UNIKATOWA AKADEMIA KOBIET AKCJI- UAKA

Beznazwy-1ZASŁUGUJESZ NA TO BY ZAINWESTOWAĆ W SIEBIE!!
Rusza w UNIKATUM kolejna grupa KOBIET zorientowanych na pozytywne ZMIANY, czyli UAKA! Unikatowa Akademia Kobiet Akcji (UAKA) to przestrzeń dla kobiet, którą możesz wykorzystać ku lepszemu poznaniu siebie samej, zbudowaniu relacji prywatnych i biznesowych i wzmocnieniu kwalifikacji profesjonalnych. UAKA stwarza szansę spotkania się osób z różnorodnym doświadczeniem, tych: „niebiznesowych”, myślących o biznesie jak i bizneswoman!

Każdy cykl UAKA trwa 4 spotkania czyli jeden miesiąc z około miesiącem przerwy między cyklami. Zaangażowanie w całą AKADEMIĘ UAKA może być dla Ciebie półrocznym projektem rozwojowym.

Cykl UAKA 1: POZNANIE- PEWNOŚĆ SIEBIE- PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Poznajemy swoje indywidualne wartości, odkrywamy i szlifujemy zasoby i talenty, wybieramy mentalną drogę rozwoju i pracujemy z ograniczającymi przekonaniami, wzmacniamy pewność siebie i uczymy się przyjmowania postawy proaktywnej i coachingowego stawiania celów.

Cykl UAKA 2: RELACJE- REKOMENDACJE- ROZWÓJ
Aktywnie prezentujemy i poznajemy siebie, przyglądamy się własnej motywacji i tym jak działają ludzkie motywy w akcji. Pracujemy nad konkretnymi technikami zarządzaniem czasem, stresem i zadaniami. Ponad wszystko doskonalimy swoją autentyczność, wizerunek i efektywność w działaniu.

Cykl UAKA 3: MISJA- MARKA OSOBISTA- MARKA BIZNESOWA
Wspólnie przechodzimy przez grupową sesję HCSR- Holistycznego Coachingu Skoncentrowanego na Rozwiązaniach. Poznajemy tajniki samych zmian, procesów zmieniania, wdrażania i utrzymywania zmian, co przydaje się w życiu zawodowym jak i prywatnym. Oswajamy nowe i bardziej pożądane wizje samych siebie oraz coachingowo wyznaczamy swoją misję oraz kreujemy osobiste strategie potrzebne do zbudowania solidnej marki osobistej. Z pomocą sprawdzonych narzędzi budujemy lub udoskonalamy kompleksowe projekty swoich istniejących lub wymarzonych marek biznesowych.

Tematy szkoleń z danego cyklu, przeplatają się z coachingiem grupowym oraz dyskusjami i prezentacjami. Osoby zapisane na UAKA otrzymują w pakiecie indywidualne sesje coachingowe.

Z UAKA SIŁA KOBIET WZRASTA, ponieważ razem wydobywamy, wdrażamy i wzmacniamy POŻĄDANE ZMIANY! Unikatowa Akademia Kobiet Akcji to gwarancja dobrze spędzonego czasu, odkrywania siebie i inspiracji do rozwoju. Pyszna kawa z ekspresu i pyszności przynoszone przez uczestniczki to nieoceniona wartość dodana tych spotkań!
Spotkania trwają 4 godziny warsztatowe i odbywają się w piątki w godz: 16:30/17:00 – 19:30/20:00 Pierwsze spotkanie 06.11.2015.

Zainwestuj w siebie, ponieważ to Ty jesteś swoją najlepszą Inwestycją.

Zapisy na edycję jesień-zima trwają do 30.10.2014! Promocyjna składka obowiązuje do 23.10.2015.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *