4M dla harmonii BIZNES-ŻYCIE”

unikatum zaprasza na wlb29/30/08.2014 rusza projekt „4M dla harmonii BIZNES-ŻYCIE” stworzony przez Pracownię Unikatum dla zjednoczenia kobiet 4M w temacie WLB, czyli spotkanie „Młodych Mam” i „Mocnych Managerek” oraz współpraca nad równowagą pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.
Projekt jest bezpłatną szansą na stymulowanie indywidualnego rozwoju uczestniczek w zakresie WLB oraz zainicjowanie dalszego propagowania idei i narzędzi WLB w otaczających je środowiskach. Odbywające się w Pracowni Unikatum spotkania integrująco-networkingowe połączone będą z forum wymiany doświadczeń uczestniczek i spisaniem WLB Action Plan. Każda zakwalifikowana kobieta odbędzie szkolenie kompetencji WLB i coaching grupowy. Co więcej, uczestniczki wezmą udział w warsztacie artystycznym z ceramiki unikatowej by stworzyć swoją rzeźbę- symbol WLB.
Akcja Pracowni Unikatum jest realizowana w ramach II Ogólnopolskiego Tygodnia Work-Life Balance 2014r. Ogólnopolski Tydzień WLB jest wydarzeniem organizowanym w ramach innowacyjnego projektu „MAM DZIECKO – PRACUJĘ (…)” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Więcej na mapie akcji: www.wlb.org.pl lub mailem: tydzien@wlb.org.pl.
Zapisy i informacje: unikatum@o2.pl, tel.: 501-051-813, www.unikatum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *