III URODZINY UNIKATUM

7 czerwca świętujemy już trzeci rok rozwoju z Pracownią Unikatum!
Wspólne lepienie i designerskie tworzenie będzie rozgrzewką przed wkroczeniem do BEZPŁATNEJ STREFY ROZWOJU! Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Kiedy dorośli rozwiną się na warsztatach coachingowych i treningach psychologicznych dzieci spożytkują relaks ze sztuką i odrobiną ruchu!
Zapisy przez unikatum@o2.pl

RODZINNE RZEŹBIENIE W PROMOCYJNEJ CENIE 15ZŁ

DESIGN MEGA FORMAT-  AKTYWNE WSPÓŁTWORZENIE

PSYCHOLOGIA  RELACJI I KOMUNIKACJI

Na warsztacie znajdziemy sposób na skuteczną komunikację w relacjach. Nauczymy się rozmawiać o swoich potrzebach i emocjach, jak odczytywać język ciała, aktywnie słuchać oraz mówić „nie”. Głównym celem warsztatu jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: Jak mówić żeby nas słyszano i jak słuchać, żeby do nas mówiono? Zapraszamy!!  Przyjdź i ulepsz swoją komunikację!!

COACHING ZDROWIA I REDUKCJI STRESU

Na warsztacie przećwiczymy sprawdzone techniki redukcji napięć somatycznych i kilka interesujących odkryć naukowych o antystresie! Dosłownie przejdziemy przez przestrzenne ćwiczenie coachingowe… ku lepszemu zdrowiu, życiu i szczęściu. Będą emocje, zabawa i wnioski.

BALONOWE BAJKI I ARTCOACHING

Nauczymy się nowej umiejętności, poćwiczymy współpracę w grupie i odkryjemy swoje zdolności!!! Witamy dzieci, dorosłych do zabawy, rodziny do inspiracji.

AUKCJA SZTUKI

Uczymy przedsiębiorczości w praktyce! Sprzedaj swoje rękodzieło bezgotówkowo! Zamień produkty na warsztaty rozwojowe! Aukcja będzie ciekawa więc przyjdź ze znajomymi!

LOSOWANIE PREZENTÓW

KARNETY i WEJŚCIÓWKI! dla nowych klientów!

ZAPISY: UNIKATUM@O2.PL

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *